SURFIKOOLITUSED

WINDSURFI KOOLITUS

WINGSURFI KOOLITUS

LUMESURFI KOOLITUS

SURFIKOOLITUSED TALLINNAS JA HARJUMAAL

Meie missioon on tagada, et kõigil oleks võimalus selle imelise spordi lõbu turvalisel viisil nautida. Lisaks on meil väga kogenud ja energiline meeskond, kes armastavad oma tööd, et muuta sinu kogemus unustamatuks.

AVASTA SURFIRÕÕM KOOS SURFIPEATUSEGA!

Surfikoolituste käigus saad nautida kogenud ja toetavate instruktorite juhendamist, kes teavad parimaid nippe ja trikke, et lihtsustada sinu surfi teekonda. Meie meeskond on kirglikud surfajad, kellel on pikk kogemus nii surfamise kui ka koolitamisega.

Surfi Peatuse koolitused on mõeldud nii üksikutele huvilistele kui ka gruppidele. Kui soovid õppida koos sõpradega või perega, siis grupikoolitused on suurepärane valik. Samas, kui soovid personaalsemat lähenemist ja tähelepanu, siis pakume ka individuaalkoolitusi. Meie eesmärk on tagada sulle parimad võimalused surfamise õppimiseks.

Kõik surfikoolitused sisaldavad juba varustust. 

Lisaks surfioskuste õppimisele on meie koolitused suurepärane võimalus leida uusi sõpru ja surfikaaslasi. Surfil on võime luua sidemeid, mis kestavad kogu elu. Jagame ühist kirge surfamise vastu ning loome toreda ja sõbraliku õhkkonna, kus saad jagada oma kogemusi teiste surfaritega.

SURFAME AASTARINGSELT - TULE UURI MIS ON LUMESURF

Surfamine ei piirdu ainult suviste kuudega! Meie surfikool tegutseb aastaringselt, võimaldades sul nautida surfamist igal aastaajal. Talvisel perioodil pakume ka erilist lumesurfi koolitust, kus saad kogeda kiirust jää või lume peal.

Lumesurf on põnev ja adrenaliinirohke kogemus, mis ühendab surfamise ja lumelauasõidu/suusatamise. Kui oled valmis uueks väljakutseks ja soovid proovida midagi erakordset, siis tasub kindlasti tulla lumesurfi koolitusele!

Olenemata sinu kogemustest ja eelteadmistest, leiame sulle sobiva koolituse, et saaksid nautida surfi rõõme täiel rinnal.

SURF ON ELUSTIIL

Surfamine on rohkem kui lihtsalt spordiala, see on elustiil, mida harrastavad inimesed üle kogu maailma. Surfamine avab ukse eneseväljendusele, seiklustele ja lõpututele võimalustele avastada meie suurt sinist ookeani. See on sügav side loodusega ja võimalus põgeneda igapäevaste murede eest.

Surfil on võime muuta meie eluviisi, olles füüsilise aktiivsuse ja vaimsuse harmoonia. Rannikulainete jälgimine ja mere imetlemine õpetab meid hindama looduse ilu ja tasakaalu. Surfi ajal ümbritsevad meid ainult vesi ja loodus, luues erilise tunde täielikust vabadusest ja rahust.

Lisaks loodusega ühenduse loomisele toob surfamine kaasa ka uusi tutvusi. Surfarid moodustavad tugeva kogukonna, kus jagatakse kogemusi, teadmisi ja armastust mere vastu. See on võimalus kohtuda erineva taustaga inimestega, kellel on üks ühine kirg – surfamine!

See on eluviis, mis rikastab meie elu, õpetades meid olema avatud uutele kogemustele ja looma tugevaid sidemeid inimestega. 

MIDA SURFIKOOLITUSED SISALDAVAD?

Meie koolitused on hoolikalt läbi mõeldud ja struktureeritud, et tagada sulle parim võimalik tulemus. Koolitused sisaldavad:

– Ohutusjuhised: Enne surfamise alustamist õpetame sulle olulised ohutusnõuded, et saaksid nautida surfamist turvaliselt.

– Surfiteooria: Õpid tundma lainete liikumist ja tuule suunda, et saaksid paremini aru, kuidas loodusega kooskõlas surfata.

– Praktilised oskused: Õpetame sulle surfamise põhitehnikaid ning arendame järk-järgult sinu oskusi.

– Surfivarustus: Tutvustame sulle erinevaid surfivarustuse komponente ning selgitame, kuidas neid õigesti kasutada.

– Praktilised harjutused: Teeme palju praktilisi harjutusi, et sul oleks võimalikult palju aega vees ja saaksid oma oskusi lihvida.

KOHTUME RANNAS!