WINGSURFI KOOLITUS

WINGSURF EHK TIIVASURF

Heal lapsel mitu nime – Wingsurf, wing board, wing foil ja winging on kõik erinevad nimed uuele veespordialale. See ühendab purjelauasõidu, lohesurfi ja foilingu elemente.

Erinevalt purjelauasõidust ei ole tiib laua külge kinnitatud, vaid seda juhitakse seistes käte abil. Wingsurf on suurepärane algajatele, kes alles alustavad veespordi harrastamist. See on kergemini õpitav ja nõuab vähem tehnikat kui näiteks lohesurf. Eelnev kogemus veespordiga ei ole vajalik, mistõttu sobib kõigile võimetele ja vanustele.

WINGSURFI KOOLITUS

Wingsurfi algkoolitusel saate baasteadmised wingist ja sõidukogemuse vees. Wingi koolitus sisaldab varustust!

  • Wingsurfi personaalne algkoolitus – kestvus 3 tundi

KUS KOOLITUS TOIMUB

Koolitus toimub vastavalt tuuleoludele kas Laulasmaal, Kloogarannas või Harku järvel.

REGISTREERI WINGSURFI KOOLITUSELE

Pane kiri teele, seejärel võtame ühendust ja lepime aja kokku millal surfame!

  • Praktika kaldal
  • Teeme tutvust varustusega – tiib ja foillaud
  • Tuule suund ja tugevus
  • Sõidu alustamine ja suuna hoidmine
  • Ohutus maal ja merel
  • Iseseisev harjutamine

WINGSURFIST LÄHEMALT

Esimene wingsurf sündis 1986. aastal, selle leiutas Tom Magruder, sellest ajast alates on kasutatud mitmeid erinevaid wingsurfide prototüüpe mitte ainult veespordis, vaid ka talispordis.

Wingsurf on uus ja põnev veespordiala, mis pakub haaravat väljakutset ja adrenaliini neile, kes armastavad loodusega suhelda ja oma füüsilist vormi parandada.

Wingsurf on surfamise variatsioon, mille puhul surfar kasutab wingi ehk tiiba lainetel sõitmiseks. Wing on loodud lisama kiirust ning seda on kerge õppida.

Sõit on Foil laual või tavalisel SUP laual, hoides käes täispuhutavat tiiba. Foiling / hydrofoiling on üsna maagiline tunne. Umbes 10 sõlme kerget tuult, kasutate käes hoitavat tiiba ja keharaskust, et tõusta lauaga vee kohale. See tundub, nagu hõljuksid!

Wingsurf sobib nii algajatele kui ka kogenud surfaritele ja see on suurepärane viis aja veetmiseks looduses ja oma tervise parandamiseks.