SUP MATKAD

sup matkad

SUP EHK AERUSURF

Aerusurf on tegevus, mida igaüks saab nautida. Olgu teil juba surfamiskogemus või pole te kunagi varem laua peal seisnud, SUP on suurepärane võimalus veele minna ja loodust uuel viisil kogeda.

Parim asi SUPi juures on see, et seda on üsna lihtne õppida. Enamik inimesi saab juba mõne minuti harjutamise järel hõlpsalt püsti tõusta ja ringi aerutada.

Aerusurf pakub meeldivat füüsilist tegevust, treenib mitmeid lihasgruppe ja harjutab tasakaalu säilitamist. Sõida mööda merd, järve või jõge ja avasta kogu aeg uusi vaatamisväärsusi!

SUP MATKAD

Matkad toimuvad Harjumaa ilusamateis paikades, nagu näiteks Paldiski pankrannik. Eelnev kogemus pole vajalik, matka alguses toimub lühike tutvumine aerusurfi varustusega. Kestvus on 2 tundi.

HIND

AERUSURFIST LÄHEMALT

Stand-up paddleboarding ehk SUP on pärit Hawaii saartelt. See sai alguse 1960. aastatel, kui Waikiki rannapoisid seisid oma longboardidel ja aerutasid, et sõita kaugetele karidele. Nüüdseks on see tegevus arenenud populaarseks veespordialaks, mida naudivad inimesed üle kogu maailma.

Sup on imelisteks loodusmatkadeks mõeldud sport, sup matkad pakuvad võimalust nautida loodust ja tunda ennast ühendatuna veega, samal ajal kui saate treenida oma tasakaalu ja tugevust. Sup matkamine on suurepärane viis veeta aega värskes õhus ja looduses ning see sobib nii algajatele kui ka kogenud surfaritele.

See annab teile võimaluse harjutada oma tasakaalu ja tugevust vees, samal ajal kui saate nautida loodust. Sup surf, ehk aerusurf pakub suurepäraseid emotsioone ja unustamatuid hetki.

Kui elate Tallinnas, siis soovitame proovida sup matkamist Tallinnas. Tallinn pakub mitmeid imelisi surfikohti, mis võimaldavad teil nautida loodust ja vaadata linna vaatamisväärsusi teisest vaatenurgast. Sup matk on suurepärane viis linna ümbrusega tutvumiseks. Sup matkamine on suurepärane viis veetmiseks aega looduses ja tervisliku eluviisi järgimiseks. Kui olete huvitatud sup matkamisest Tallinnas või Harjumaal, siis võtke ühendust ja lähme matkale!