LASTELAAGRID

laste laagrid

SURFI LASTELAAGRID

Lastelaagrid on suurepärane võimalus pakkuda oma lapsele meeldejäävat suvepuhkust täis tegevusi ja uusi kogemusi. Kui otsid midagi erilist ja ägedat, siis meie surfi lastelaager, on just see, mida otsid!

Surfilaager on hea viis õppida eluliselt vajalikke mereohutuse teadmisi ning olla aktiivne. Lapsed saavad õppida erinevaid surfialasid, nagu purjelaud, wingsurf ja aerusurf.

MIDA LAAGRIS ÕPITAKSE

LASTELAAGRI KAVA

info uuendamisel

LASTELAAGRI INFO

Meie professionaalsed treenerid on pühendunud tagama ohutu ja lõbusa surfikogemuse nii algajatele kui ka juba kogenud surfaritele. Nende juhiste ja toe abil saavad ka need, kes pole varem surfanud, kiiresti hakkama ja jäävad igaveseks sukelduma surfimaailma.

Lisaks surfamisele pakume meie lastelaagrites ka palju muid huvitavaid tegevusi nagu ratsutamine, wakeboard ja loomapargi külastused. Need on suurepärased võimalused lastele mitte ainult uusi oskusi õppida, vaid ka sotsialiseeruda ja lõbutseda teiste lastega.

Need päevad on täis lõbusaid tegevusi ja üllatusi, mis muudavad suvepuhkuse veelgi meeldejäävamaks.

Kui otsid suvepuhkuseks erilist tegevust oma lastele, siis broneerige need meie lastelaagritesse ja jääd igaveseks sukelduma meie surfimaailma! Meie professionaalsed treenerid tagavad, et teie laps saab parima võimaliku kogemuse ja jääb igaveseks surfarite maailma sõbraks.

LAAGRI OSALUSTASU

REGISTREERI LASTELAAGRISSE