TRENNID

laste trennid

LASTE SURFI TRENNID

Otsid tegevust, mis aitaks sinu lapsel arendada tugevust, koordinatsiooni ja enesekindlust? Too lapsed surfama ja merd nautima!

Meie professionaalsed treenerid õpetavad algajatele surfamist ja tagavad ohutu ja lõbusa kogemuse. 

KUS TRENNID TOIMUVAD

Trenn toimub vastavalt tuuleoludele kas Laulasmaal, Kloogarannas või Harku järvel.

MIDA LASTE TRENNID SISALDAVAD

Lastetrennis on korraga maksimaalselt 4 last vanuses 9-16. Võtame lapsed kodust peale ja viime pärast trenni koju tagasi.

Trenni kestvus on 1h ja 30min. Ukselt ukseni võtab ca 4h.

MIDA TRENNIS ÕPITAKSE

TRENNI TASU

MIDA TRENNI KAASA VÕTTA?

Kaasas peaks olema ujumisriided, rätik, päiksekreem, peale surfi võiks olla midagi tuulekindlat/soojemat, mida peale panna. Veest tulles kipub nälg peale tulema, selpuhul võiks kaasas olla midagi näksimist! Ära unusta head tuju!

LASTE TRENNIDE INFO

Surfamistrennid on suurepärane viis arendada laste tugevust ja koordinatsiooni, samuti suurendada nende enesekindlust. Meie treenerid jälgivad iga last eraldi ja annavad individuaalset tuge, et tagada iga lapse parima võimaliku õppimiskogemuse.

Lisaks surfamisele pakume meie lastetrennides ka palju muid tegevusi, mis aitavad arendada laste füüsilist tugevust ja koordinatsiooni.

Kui otsid tegevust, mis aitaks sinu lapsel arendada enesekindlust ja kujundada aktiivset elustiili, siis broneerige aeg meie lastetrennidesse! Meie professionaalsed treenerid tagavad, et teie laps saab parima võimaliku treeningkogemuse ja jääb igaveseks surfi maailma sõbraks.

 

REGISTREERI LASTE SURFITRENNI